• Kora dębu korkowego - tuby korkowe 50kg 1,499.00
  • Kora dębu korkowego - tuby korkowe 50kg 1,499.00
  Kora dębu korkowego - tuby korkowe 50kg 1,499.00

  Kora dębu korkowego - tuby korkowe 50kg

  1 499,00 zł
  Brutto

  Cena dotyczy 50 kilogramów - tuby korkowe w przedziale o średnicy 15-40cm i różnej długości w zależności od zakupionej ilości kilogramów.
  Wysyłka tego produktu jest zablokowana - dostępny tylko odbiór osobisty. Interesuje Cię transport takiej lub większej ilości? Umawiamy to indywidualnie.

  Kora dębu korkowego - jest to totalny bestseller w branży terrarystycznej. Ta pochodząca z Portugalii kora jest naturalna, w 100% bezpieczna dla życia i zdrowia zwierząt. Elementy korka nawet w ogromnej wilgotności w zbiorniku nie pleśnieją ani nie gniją. 

  Produkt ten jest lekki i w łatwy sposób można go ciąć na mniejsze kawałki. Pamiętaj, że kupujesz naturalną korę dlatego każdy kawałek jest niepowtarzalny.

  Korek sprzedawany jest w najróżniejszej formie od skrawków, przez płaty, po tuby, aż na ogromnych gałęziach przypominających drzewa kończąc - wszystkie te pozycje znajdziesz w naszym sklepie. Posiadamy ogromny wybór kory dębu korkowego więc jeżeli szukasz konkretnych, nietypowych kształtów czy rozmiarów zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy współpracę z innymi sklepami. 

  4